Телефони
098 007 86 77095 007 98 77
Замовити дзвінок

Gazer F725

 • Виробник: Gazer
 • Артикул: 26550
 • Наявність: Передзамовлення
 • 2 399 грн.
Опис

Ключові переваги:

 • Підключення харчування і діагностика автомобіля по OBD II роз'єму *
 • GPS * з фіксацією маршрутів і відображенням їх на карті
 • ADAS другого покоління, включаючи FCWS і LDWS
 • SpeedCam * функція попередження про об'єкти на дорозі
 • Збереження записів в хмару і соціальна мережа Gazer
 • Wi-Fi з додатком «Gazer Dashcam IoV» для Android і iPhone
 • Режим Head-UP Display (HUD) з проекцією на лобове скло
 • Full HD c кутом огляду 140 ° і WDR
 • Охоронна запис на парковці і G-сенсор
 • Бездротова кнопка екстреного захисту записів
 • Підтримка карт пам'яті до 128 Gb


Відеореєстратор покоління «Інтернет машин» (IoV)

Gazer F725 - це мініатюрний відеореєстратор від компанії Gazer, що має унікальну інтеграцію з CAN шиною автомобіля. Розміри відеореєстратора складають всього 78x32x38mm, що робить його абсолютно непомітним в салоні. Фіксація реєстратора на лобове скло здійснюється за допомогою 3М кріплення, а сам реєстратор можна легко зняти. Саме кріплення має кут повороту на 3600 не обмежуючи свій пристрій і миттєва зміна напрямок зйомки в разі потреби. На корпусі реєстратора розміщені комутаційні роз'єми для підключення живлення, так само на корпусі розміщена кнопка включення \ виключення живлення.
OBD II модуль підключення з GPS антеною

Реєстратор підтримує підключення опціонального OBD II модуля з GPS антеною ACG-OBD, який фіксує по кожному окремому маршруту руху автомобіля: координати місця розташування і пройдене відстані, поточну швидкість і середню швидкість, витрата палива і витрачений кількість палива за поїздку, час у дорозі, обороти двигуна , і оцінює рівень майстерності водія, виставляючи оцінку в балах. У мобільному додатку «Gazer Dashcam IoV» ви зможете переглянути маршрут руху автомобіля на карті Google, який прив'язаний до збережених відеозаписів.
Маючи доступ до всіх даних автомобіля через діагностичний роз'єм OBD II, водій зможе отримати інформацію про будь-які несправності і помилки систем авто максимально своєчасно, і бути впевненим в повній справності свого автомобіля. А якщо несправність все-таки виникла - ви дізнаєтеся про це негайно, і зможете звернеться в сервіс для усунення несправностей, надавши дані попередньої діагностики з відеореєстратора Gazer F725. Функція діагностики запускається з програми Gazer Dashcam IoV, і дозволяє перевірити більшість основних параметрів, починаючи з напруги бортової мережі і температури охолоджуючої рідини і закінчуючи тиском в паливній рейці і статус «лямбда» датчиків, положення дросельної заслінки, температуру і тиск повітря на впуску, навантаження двигуна і багато іншого.
ADAS другого покоління і функція SpeedCam

Функція ADAS дозволяє попереджати водія звуковим сигналом про небезпеку зіткнення з попереду йде авто FCWS і про перетин смуги руху LDWS, а її друге покоління в реєстраторах Gazer з інтелектуальними настройками зробило даний асистент дійсно ефективним, що підвищує безпеку руху. Якщо ваш автомобіль почав різко зближуватися з їхав попереду, і ви не знижуєте швидкість - відеореєстратор подасть застережливий звуковий сигнал. Ця функція мінімізує ризик зіткнення в тому випадку, якщо водій на мить відволікся від дорожньої ситуації. При перетині смуги дорожнього руху, а точніше знаходження на смузі більше трьох секунд F725 попереджає водія звуковим сигналом про небезпеку ситуації. У мобільному додатку Gazer Dashcam IoV можливо налаштувати як чутливість функцій, так і швидкість при якій асистенти починають працювати.
Функція SpeedCam, що працює з опціональним ACG-OBD модулем, дозволяє попереджати водія звуковим сигналом про об'єкти POI. У відеореєстраторові збережена база даних GPS координат різних об'єктів, включаючи стаціонарні радари і камери (Стрілка, TruCam і ін.), А також: лежачих поліцейських, крутих поворотів, шкіл та садочків і т.д. При наближенні вашого автомобіля до одного з об'єктів, відеореєстратор з GPS координатами визначає відстані до об'єкта і попереджає водія звуковим сигналом заздалегідь. Базу даних об'єктів можливо оновити самостійно, і відредагувати за власними уподобаннями.
Збереження відео в хмару і соціальна мережа Gazer

Вперше в відеореєстраторах Gazer застосовується функція збереження відеозаписів в хмарне сховище. Власник відеореєстратора Gazer F725 може зберегти будь-який відео фрагмент безпосередньо в хмару, яке одночасно є і соціальною мережею власників відеореєстраторів Gazer у всьому світі. Вам більше не доведеться турбуватися про зберігання важливих для вас відео фрагментів вашого реєстратора - хмарне сховище Gazer абсолютно безкоштовно і надійно зберігає ваше відео, розміщуючи його в стрічці для всіх власників відеореєстраторів Gazer і користувачів додатка Gazer Dashcam IoV.
Реєстратор з Wi-Fi і додаток Gazer IoV

З реєстратором Gazer F725 не потрібно кожен раз витягувати карту пам'яті, щоб скопіювати потрібний файл. Завдяки наявності вбудованого Wi-Fi модуля ви легко зможете підключити реєстратор до смартфону і працювати з відеозаписами прямо на телефоні. Приємною функцією при цьому буде наявність Direct Wi-Fi, з якої при підключенні до реєстратора мобільний інтернет на смартфоні продовжує працювати без інтуїтивного перемикання пристрою на Wi-Fi з'єднання з інтернетом (тільки для Android пристроїв).
Встановивши фірмовий додаток Gazer Dashcam IoV і підключивши смартфон до F725 у Вас з'являється повний доступ до всіх налаштувань відеореєстратора, а також до відео, інформації про поїздку і станом автомобіля після діагностики пристроєм. Завдяки Gazer Dashcam IoV ви зможете зберігати відеозаписи про поїздку прямо в Ваш смартфон, а також відстежувати дані про всіх поїздках, які закріплені за відзнятим відео. Детальне налаштування режиму паркування (по удару або TimeLapse з налаштуванням fps), пароль відеореєстратора, включення \ виключення мікрофону, поворот зображення головної камери, дзеркальне відображення другої камери, гучність сповіщень, одиниці вимірювання швидкості-відстані-літражу, дозвіл відео і т.д. Можливість оперативно ділитися відео в популярних соціальних мережах і месенджерах так само буде доступна завдяки використанню фірмового додатка Gazer Dashcam IoV.
Режим Head-UP Display з проекцією на лобове скло

Використання смартфона як проектора на лобове скло стало можливо з режимом HUD в мобільному додатку «Gazer Dashcam IoV». При розміщенні вашого смартфона на торпедо авто ви можете отримувати всю інформацію про швидкість, часу в дорозі, оборотах двигуна, середньої швидкості, пройденої відстані, температурі двигуна і витрату палива.

Читати далі
Згорнути
Характеристики
G-сенсор Так
Wi-Fi Так
Вбудований GPS Так
Вбудований екран Ні
Кількість камер 1
Кут огляду 140
Максимальна роздільна здатність відео FullHD(1920x1080)
Виробник Gazer
Гарантія 12 міс
Відгуків (0)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Ми вам передзвонимо

Ваше ім'я

* Номер телефону *

Переглянуті товари