Телефони
098 007 86 77095 007 98 77
Замовити дзвінок

Pandora DXL 4970

  • Виробник: Pandora
  • Артикул: 24762
  • Наявність: Передзамовлення
  • 22 966 грн.
Опис

Двостороння, GSM сигналізація; інтегрований 3хCAN / 2xLIN, порти 2хIMMO-KEY, 3G GSM-модем, автозапуск, турботаймер, управління опалювачі Webasto і Eberspaecher; бесьключевой обхідник іммобілайзера СLONE, працює з 2-sim картами, радіотракт 868 МГц, Bluetooth 4.2, вбуд. джерело аварійного живлення, OLED-дисплей D800, встр.GPS / ГЛОНАСС, Bluetooth-радіореле BTR-101, підкапотний модуль RHM-03BT, радіомітки BT-760, мобільне додатки.

Pandora DXL 4970UA забезпечує максимально можливий захист для автомобіля абсолютно будь-якого класу, максимальний комфорт і функціональність його власнику. Це виріб - одне з найбільш очікуваних, і це неспроста - в Pandora DXL 4970UAсконцентріровани найсучасніші і досконалі на сьогоднішній день технології і досягнення.

Pandora DXL 4970UA - це високо інтегрований продукт, з найсучаснішим багатосмугових 3G GSM-модемом, які не мають територіальних обмежень використання (має легальну можливість роботи по всьому світу), що працює з двома сім-картами, вбудованим високочутливим GPS / ГЛОНАСС-приймачем, радіотракт на 868 МГц і Bluetooth 4.2-інтерфейсом, вбудованим джерелом аварійного живлення, який здатний підтримувати повнофункціональну роботу пристрою кілька годин.

Bluetooth-інтерфейс останнього покоління дозволяє організувати роботу з усіма сучасними Bluetooth-аксесуарами, такими як Bluetooth-радіореле BTR-101, підкапотний модуль RHM-03BT, радіомітки BT-760, бездротової автономний кінцевик з датчиком температури DMS-100BT, мініатюри керований по Bluetooth груповий перемикач RR-103BT, бездротовий модуль DI-04, що дозволяє вирішити всі проблеми керування автомобілями, де бесьключевой запуск поки нами не реалізований і т.д.

Новинка комплектується абсолютно новим, створеним спеціально для Pandora DXL 4970UA, брелоком з Високонтрастний, яскравим OLED-дисплеєм - Pandora D800. Брелок дуже компактний, ергономічний і надзвичайно зручний у використанні, але однією з головних фішок нового брелока є абсолютно новий підхід в реалізації радіоканалу. Вперше в брелоку інтегровані два радіоканалу - наддалекобійні радіоканал на 868 МГц і радіоканал ближньої дії - Bluetooth 4.2. Залежно від відстані, на якому власник знаходиться від автомобіля, брелок автоматично перемикається між двома радіоканалами зв'язку, забезпечуючи максимальну дальність, швидкість роботи і енергоекономічність. Pandora D800 оснащується вбудованим ємним акумулятором, який заряджається від microUSB-порту.

У Pandora DXL 4970UA доступний максимально можливий на сьогоднішній день набір цифрових інтерфейсів. Вперше в ринку car-security система оснащується CAN-контролером, здатним працювати одночасно з 3 шинами CAN, що є просто необхідною умовою для повнофункціональної роботи з сучасними складними автомобілями, такими як Volkswagen, Audi, Skoda, BMW, Mercedes. Крім цього, на борту системи є два повноцінних інтерфейсу LIN для роботи з бортовими шинами автомобілів і управління опалювачі Webasto і Eberspaecher, а також спеціалізовані IMMO-KEY-порти для безключового обходу штатних иммобилайзеров всіх, без винятку, автомобілів, які підтримуються сервісами Pandora CLONE і Pandora BYPASS. До речі, дуже скоро ми порадуємо черговий гучною перемогою і на цьому фронті!

Читати далі
Згорнути
Характеристики
Bluetooth Так
Виробник Pandora
Тип GSM-сигнализации
Модель Pandora DXL 4970
Тип зв'язку Двостороння
Код сигналу Діалоговий
CAN модуль Так
GPS модуль Так
Автозапуск двигуна Так
Відгуків (0)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Ми вам передзвонимо

Ваше ім'я

* Номер телефону *

Переглянуті товари