Телефони
098 007 86 77095 007 98 77
Замовити дзвінок

Pandora DXL 4790UA

 • Виробник: Pandora
 • Артикул: 28534
 • Наявність: Передзамовлення
 • 23 074 грн.
Опис

Двостороння, GSM сигналізація; 4G LTE, NANO-SIM / SIM-chip, 3хCAN, 2хLIN, IMMO-KEY, автозапуск, GPS-ГЛОНАСС 2.4GHz / Bluetooth 5.0, 868MHz / LORA 3D, micro-USB, брелок BT-760 black (в комплекті -2 шт .), брелок LCD D043 black з ремінцем (в комплекті - 1 шт.), сирена PS-331.

PANDORA DXL 4790UA

Телеметричної ОХОРОННО-СЕРВІСНА СИСТЕМА НОВОГО ПОКОЛІННЯ КОМПЛЕКТ ПРЕМІУМ

Система побудована на платформі 47хх, яка відрізняється наявністю новітнього (III / IV-2019) вседіапазонного GSM-модему, який підтримує 4G / LTE (class1), 3G, 2G (GPRS), що працює відразу з двома чудово налаштованими антенами, що дає неперевершену чутливість (збільшуючи ефективне покриття мережі) і відсутність замираний зв'язку при русі транспортного засобу.

Основні властивості:

 • Висока дальність роботи;
 • Підтримка фірмового мобільного додатка;
 • Комплект з безконтактної міткою;
 • Бесьключевой обхід штатного іммобілайзера (уточнюйте перелік автомобілів).

ПЕРЕВАГИ АВТОСИГНАЛІЗАЦІЇ:

 • Базовий блок аналогічний попередникові серії 4710, з Bluetooth 5.0 і 4G;
 • Комплект запропонований з радіомодулем, розміщених на вітровому склі автомобіля;
 • Модуль з LoRa, проте зв'язок з базовим блоком підтримується по Bluetooth. До радіомодулів підводяться лише 2 дроти живлення, дістатися до базового блоку по ним не вдасться;
 • Мінімальний рівень споживання енергії, організація системи захисту не призводить до додаткових навантажень для акумулятора;
 • Брелок з ЖК-екраном в комплектації;
 • Широкі можливості управління зі смартфона через Bluetooth, GSM, 4G.
 • Модем працює відразу з двома SIM-картами. Одна - у вигляді упаяний мікросхеми Chip-SIM (в поточній постачання оператора мобільного зв'язку МТС) з кращим тарифом на використовувані види зв'язку, що працює в розширеному температурному діапазоні і відсутністю проблем «трясіння» контактних груп холдера. Друга SIM-карта може бути встановлена ​​користувачем в форматі nano-SIM. Хоча, якщо не плануєте тривалі виїзди в Європу, великого сенсу в цьому немає. Та й при існуючих тарифах на роумінг від MTС (про що необхідно заздалегідь подбати), варто добре порахувати, перед тим як встановлювати SIM іншого оператора. Виняток - специфіка покриття мережі в окремій місцевості, тоді перемикання на другу SIM-карту необхідно.

Інша яскрава відмінна риса платформи 47хх, - повноцінний (а не підтримка частини протоколів, як модно стало писати) Bluetooth 5.0, побудований на кращому чіпсеті ринку NRF52840 (Nordic). Це дає кращу стійкість зв'язку з Bluetooth-аксесуарами і збільшення каналу управління з мобільного телефону без використання GSM-мережі в кілька разів! На практиці наше Bluetooth-додаток, Pandora BT, підтримує встановлену зв'язок на відстані більше 150 м від автомобіля! Природно, телефон повинен бути свіжою моделі, з Bluetooth 5.0. Саме через це дуже багато професіоналів ринку вже глибоко захопилися питанням: "а навіщо тепер потрібен брелок?"

А ось як раз наш новий брелок D-043, яким укомплектована Pandora DXL 4790, заслуговує окремої розповіді! Він великий і дуже ергономічний, з великими кнопками і яскравим OLED-дисплеєм, розроблений нами за побажаннями наших численних клієнтів, кому подобався дизайн наших нових брелоків, але викликав труднощі в користуванні через їх мініатюрності.

Pandora D-043 в зв'язці з винесеним на скло RF-модулем, найімовірніше виявиться новим лідером дальності зв'язку ринку. Адже використаний новий радіотракт з алгоритмічної модуляцією LoRa, на частоті 868MHz, антена брелока збалансована ефективніше попередників, LiPo-акумулятор могутніше.

А ще в брелоку D-043 є додатковий радіоканал Bluetooth 4.2, для впевненої зв'язку поблизу автомобіля безпосередньо на базовий блок системи (минаючи RF-модуль), розпізнавання наближення власника до автомобіля і т.д. - Чому не BT 5.0? - запитаєте ви. - А навіщо? - відповімо ми. Адже збільшена дальність, маючи на борту LoRa, не потрібна. Захищеності у BT4.2 вистачає при навіть нашої, великій довжині пакетів, різниці в швидкості між 1Mb / s. і 2Mb / s. помітити не вийде, та й споживає в передачі BT4.2 в кілька разів менше.

RF-модуль, що входить в комплект системи Pandora DXL 4790, має всього два дроти підключення до бортової мережі 12V, а зв'язок з базовим блоком забезпечується за допомогою Bluetooth-підключення. Велика антена гарантує кращий прийом і краще узгодження при передачі на частоті 868MHz модуляцією LoRa, а розташування високо на склінні автомобіля забезпечить кращу радіодоступность.

На RF-модулі є кнопка виклику, яка використовується також і для набору ПІН-коду і функції S.O.S, там же - світлодіод стану і велика підсвічена червоним світлодіодним панеллю напис "Pandora", звернена на сторону скла. Попередження потенційному зловмиснику-викрадачеві про марність спроб образити автомобіль, оснащений даною системою.

Всередині модуля також присутній бипер системи повідомлень, який буде зручний і при монтажі і при експлуатації охоронно-сервісної системи Pandora DXL 4790. Наприклад, нагадає про сад

ящуюся батарейку в протирозбійною мітці або про що з'явилася несправності однієї з прихованих блокувань після технічного обслуговування автомобіля, що може означати підготовку до угону і т.д.

Навіть базова комплектація системи Pandora DXL 4790 досить багата (і крім основних компонентів, включає в себе і радіореле блокування BTR-101, і Bluetooth-сирену Pandora PS-331BT, яку ми, до речі, навчили працювати в многомодовом режимі - з індивідуальним звуками і мелодіями на різні події!), а список аксесуарів, якими можна посилити противоугонную захист або розширити сервісні можливості системи - абсолютно рекордний.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ:

 • GPS / ГЛОНАСС-ПОЗИЦІОНУВАННЯ І трекінгу. Дозволяє оперативно визначати і зберігати координати автомобіля.
 • АКТИВНА ОХОРОНА. Інтернет-сервіс постійно контролює наявність GSM-зв'язку і координати автомобіля.
 • ВБУДОВАНИЙ USB-ПОРТ. Дозволяє підключати систему до комп'ютера для оновлення програмного забезпечення і налаштування параметрів.
 • ВИСОКА енергоекономічних. Сучасний 32-розрядний ARM-процесор з інтелектуальними алгоритмами зниження енергоспоживання.
 • ІНТЕГРОВАНИЙ BLUETOOTH-ІНТЕРФЕЙС. Система оснащена Bluetooth-інтерфейсом, що дозволяє підключати додаткові модулі, радіореле, радіомітки, значно розширюють функціональні можливості системи.
 • ІНТЕГРОВАНИЙ GSM-ІНТЕРФЕЙС. Розширює зону управління системою в роумінгу і зонах з поганим покриттям GSM-мережі.
 • ІНТЕГРОВАНИЙ LIN-ІНТЕРФЕЙС. Підтримка роботи з цифровими LIN-шинами автомобілів.
 • Інтелектуальний Автоматичний ЗАПУСК ДВИГУНА. Дозволяє дистанційно і автоматично запускати двигун, при цьому надійно контролює стан автомобіля.
 • ІНТЕРНЕТ-СЕРВІС. ПІД КОНТРОЛЕМ зі смартфоном. Об'єднує ваш автомобіль, сигналізацію і смартфон. Можливість перегляду історії подій.
 • Мультисистемність CAN-ІНТЕРФЕЙС. Максимально коректна інтеграція автомобільної охоронно-сервісної системи в штатну цифрову шину автомобіля.
 • НАЯВНІСТЬ ДВОСТОРОННЬОЇ брелок. Двосторонній брелок - основний засіб управління і контролю стану системи.
 • НАЯВНІСТЬ протиугінні МІТКИ. Протиугінна мітка використовується в якості ідентифікатора власника - тільки при її присутності можливе відключення блокування двигуна.
 • Обхідник іммобілайзер з клонуванням КЛЮЧА. Інтегрований бесьключевой обхідник іммобілайзера. Дозволяє системі клонувати ключ для реалізації безключового обходу вбудованого іммобілайзера і автозапуску.
 • Сумісність З PANDORA ALARM STUDIO. Доступна можливість швидкого налаштування системи без підключення до персонального комп'ютера.
 • ТЕХНОЛОГІЯ КЛОНУВАННЯ. Дозволяє суттєво розширити розширити список автомобілів з підтримкою функції безключового запуску, за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера.
 • УПРАВЛІННЯ опалювачі. Гнучкі комплексні алгоритми управління штатними і додатковими опалювачі.
Читати далі
Згорнути
Характеристики
Bluetooth Так
Виробник Pandora
Тип GSM-сигналізації
Модель Pandora DXL 4790UA
Тип зв'язку Двостороння
Код сигналу Діалоговий
CAN модуль Так
GPS модуль Так
Автозапуск двигуна Так
Гарантія 12 міс
Відгуків (0)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Ми вам передзвонимо

Ваше ім'я

* Номер телефону *

Переглянуті товари