Телефони
098 007 86 77095 007 98 77
Замовити дзвінок

Pandora DXL 3945 PRO

  • Виробник: Pandora
  • Артикул: 22985
  • Наявність: Передзамовлення
  • 16 000 грн.
Опис

Інтегрований 2хCAN, LIN, автозапуск, управління передпусковим підігрівачем, бесьключевой а / з-технологія CLONE, GSM-модем, вбудований GPS / ГЛОНАСС, 868MHz-вузькосмуговий радіотракт, брелок IS-760 black, реле RMD-6

Оновлена ​​Pandora DXL 3945 PRO в порівнянні з попередницями отримала можливість роботи з розмикати лінією LIN, що корисно при роботі з автомобілями KIA / HYUNDAI і спеціальний індивідуальний ідентифікатор, що дозволяє працювати з новим сервісом Pandora - CLONE, без обмежень. Тобто тепер доступні алгоритмічні і клонових обхідники вбудованих иммобилайзеров на автомобілі без використання додаткових ключів і дорогих алгоритмічних обхідників інших виробників.

Крім того в оновленій платформі збільшений обсяг буферної пам'яті треків, що дозволяє накопичувати докладні, деталізовані треки за кілька тижнів інтенсивного користування автомобілем без можливості вивантаження їх на сервер p-on або інший підключений сервер фліт-менеджменту. Що може бути корисно при тривалих поїздках в зонах дорогого роумінгу.

Система стала зручніше і з точки зору установки - існує єдина прошивка, і, звичайно, більш гнучке програмування, яке дозволить реалізувати більше можливостей під час установок.

Система оснащена новим радіотракт на 2.4ГГц - з герметичними радіометочкамі (в яких батарейка живе стабільно більше року), розширеним протоколом обміну з "розумними годинками" Pandora RW-04, а також можливістю організації резервного GSM-каналу за допомогою GPS / ГЛОНАСС-маяка Pandora NAV-04.

Pandora DXL 3945 укомплектована брелоком D705, також знайомим по серії систем Pandect X 2xxx. Більша кількість інформації, що збирається системи (аналоговий контроль залишку палива в баку, аналоговий тахометричних вхід, більшу кількість датчиків температури і т.д.) дозволять максимально розкрити можливості цього інформаційно більш насиченого брелока.

Значно змінено програмне ядро ​​системи, яке тепер стало ще більш економічним і має підтримку всіх нових і прийдешніх немалоінтерсних датчиків і пристроїв, які виробляє або збирається виробляти наша компанія.

Система налаштовується через програму AlarmStudio, що робить цей процес доступним навіть не дуже досвідченим майстрам. А досвідченим, в свою чергу, стають доступні найскладніші авторські реалізації, про які вони раніше не могли і мріяти, працюючи з іншими системами.

Читати далі
Згорнути
Характеристики
Bluetooth Так
Виробник Pandora
Тип зв'язку Двостороння
Код сигналу Діалоговий
CAN модуль Так
GPS модуль Так
Автозапуск двигуна Так
Відгуків (0)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Ми вам передзвонимо

Ваше ім'я

* Номер телефону *

Переглянуті товари