Телефони
098 007 86 77095 007 98 77
Замовити дзвінок

Pandora DX 91 LoRa v.2

 • Виробник: Pandora
 • Артикул: 27072
 • Наявність: Передзамовлення
 • 7 500 грн.
Опис

Опис Автосигналізація Pandora DX 91 LoRa UA V.2 з сиреною

Автосигналізація Pandora DX 91 LoRa UA V.2 - перша система з підтримкою Bluetooth 5.0. У ній присутні інтерфейси 2хCAN, LIN, IMMO / KEY, micro USB і 868 МГц, а струм споживання в режимі охорони не перевищує 7 мА. Сигналізація комплектується новим брелоком D-022, який, на відміну від брелока D-020, оснащений LoRa-трансівером і має блискучу вставку під кнопками.

Повністю вбудовується в електронні системи автомобіля після підключення до декількох цифровим шинам 2xCAN / LIN. Може управлятися як з ергономічного брелока з OLED-екраном, так і з мобільного додатку. Сумісна з усім периферійним обладнанням Pandora, які працюють за радіопротоколу Bluetooth. Інтегрований порт IMMO / KEY надає можливість дистанційного запуску двигуна «з коробки», без установки додаткових цифрових обхідників або дублікатів ключа (підтримуються не всі моделі авто).

Технічні переваги DX 91 LoRa UA V.2
Використання останньої ревізії протоколу Bluetooth 5.0 дозволило збільшити радіус зв'язку між смартфоном власника і базовим блоком до 50 м. Якщо телефон підтримує Bluetooth 4.0-4.2, то ефективна дальність дії буде обмежена 30 м. Завдяки відпрацьованої ергономіці мобільного додатка, управляти охоронними і сервісними функціями значно зручніше , ніж з брелока. При цьому трафік по радіоканалу Bluetooth повністю безкоштовний, і використання технології Low Energy практично не впливає на швидкість розряду акумулятора.

Ефектний брелок D-022 з великим OLED-дисплеєм забезпечить двосторонню зв'язок з автомобілем на відстані декількох сотень метрів в будь-яких умовах, завдяки застосуванню LoRa-модуляції (Long Range), розробленої альянсом технологічних лідерів з сфері бездротового зв'язку. Радіопротокол стійкий до високого рівня перешкод, характерному для міського радіоефіру, успішно долає щільну забудову, володіє мінімальним енергоспоживанням. Радіомодуль DX 91 LoRa пройшов необхідну сертифікацію в РФ і ЄС.

Комплексний захист на базі сигналізації Pandora DX 91 LoRa UA V.2
З допомогою додаткових Bluetooth-пристроїв, автосигналізацію можна перетворити в повноцінний охоронний комплекс, за функціональністю не поступається флагманським моделям, без прокладки додаткових проводів. Повністю перероблений механізм прив'язки, настройки, моніторингу, відключення бездротового обладнання, радіоміток і смартфонів - всі дії доступні з мобільного додатку Pandora BT і програми AlarmStudio. До сигналізації можна підключити додаткові реле, модулі GSM / GPS, датчики дверей, підкапотний модуль.

Використання енергоефективних радіопротоколов дозволило істотно скоротити енергоспоживання Pandora DX 91 LoRa, в активному режимі пристрій споживає близько 9 мА, що є відмінним показником, з урахуванням функціональності охоронної системи. Дальність дії брелока перевищує флагманські рішення конкурентів приблизно в 2 рази, при цьому в кілька разів меншої потужності передавача.

Традиційно для рішень Pandora, дистанційний запуск двигуна доступний за умовчанням і не вимагає додаткових фінансових витрат. Фірмова технологія обходу штатного іммобілайзера IMMO / Key сумісна з більшістю автомобільних брендів і моделей, які експлуатуються на російських дорогах. Наявність в стандартній комплектації радіоміток дозволяє збільшити рівень захисту від угону без ускладнення авторизації водія.

У комплектації системи крім базового блоку і брелока з великим OLED-індикатором D-022, двох меткок-брелоків BT-760, є релейний модуль RMD-5m, термодатчик двигуна, Bluetooth радіореле RR-101BT з навантажувальною здатністю контактної групи 20А і П'єзосирена PS- 330.

Основні характеристики:

 • Управління з телефону (по Bluetooth);
 • Радіотракт LoRa (висока дальність);
 • Брелок з ЖК-екраном;
 • Мобільний додаток (Pandora BT);
 • Герметична сирена в комплекті;
 • Безконтактна мітка;
 • Управління з штатного брелока авто (Slave-режим);
 • Функція автозапуску;
 • Бесьключевой обхід штатного іммобілайзера;
 • Підключення до цифрової шині (CAN / Lin-шині);
 • Бездротова блокування.
Читати далі
Згорнути
Характеристики
Bluetooth Так
Виробник Pandora
Модель Pandora DX 91 LoRa V.2
Тип зв'язку Двостороння
Код сигналу Діалоговий
CAN модуль Так
Автозапуск двигуна Так
Гарантія 12 міс
Відгуків (0)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Ми вам передзвонимо

Ваше ім'я

* Номер телефону *

Переглянуті товари