Телефони
098 007 86 77095 007 98 77
Замовити дзвінок

Pandora DX 90 LoRa

 • Виробник: Pandora
 • Артикул: 28808
 • Наявність: Є в наявності
 • 6 020 грн.
Опис

Двостороння сигналізація; 2хCAN, LIN, IMMO-KEY, автозапуск, 2.4GHz Bluetooth 5.0, 868MHz LORA, релейний модуль автозапуску RMD-5M, брелок LCD D022 DX91 LORA V2 (1 шт.) - висока дальність зв'язку, протирозбійна радіопозначка BT-760 black (1 шт .), сирена PS-330. Прибрати ЦИФРОВЕ РЕЛЕ БЛОКИРОВКИ.

DX 90 LoRa

Лідер дальності двосторонніх автосігналізацій.Охранно-сервісна система - модель з лінійки топових двосторонніх систем з радіотракт рекордної дальнобійності з LoRa-модуляцією - Pandora DX 90 LoRa. Система побудована на тій же платформі, що і Pandora DX 91 LoRa, але має полегшену комплектацією - в комплекті залишена одна протирозбійна радіопозначка BT-760 і прибрано цифрове реле блокування, завдяки чому вдалося істотно знизити вартість продукту.

Звичайно, Pandora DX 90 LoRa зберегла всі унікальні властивості своєї старшої сестри - це і найкрасивіший і ергономічний на сьогодні брелок Pandora D-022, і робота з більшістю протоколів Bluetooth 5.0. Низький рівень споживання енергії, зручний монтажний габарит, найвища надійність, що відрізняє вироби Pandora від інших виробів на ринку і ... рекордна дальність діалогової зв'язку модуляцією LoRa.

Висока дальність зв'язку брелока D-022, що входить в комплект Pandora DX 91 LoRa, забезпечується застосуванням нових трансиверів, що використовують LoRa-модуляцію. Про LoRa- модуляцію можна прочитати дуже багато, але добитися від неї хорошою дальності при прийнятному енергоспоживанні, компактної антени і збереженні рівня захисту від електронного злому, без погіршення ергономіки користування брелоком (щоб натиснувши кнопку брелока не треба було чекати відчутний час до зворотної реакції автомобіля) - завдання не дуже-то і проста. Але з цим завданням наші інженери впоралися просто ідеально - всі фахівці ринку підтверджують рекордну дальність зв'язку, причому саме в реальних умовах. Що цікаво - в рази далі інших варіантів даного радиотракта, які обіцяють мало не десятки кілометрів! У реальному місті, з сильними перешкодами, з перешкодами у вигляді будівель і т.д., а не в ідеальному чистому полі, кілометрів за 100-200 від найближчого населеного пункту!

При цьому наша реалізація радиотракта LoRa повністю відповідає всім нормам, що регулює роботу в радіоефірі як в Україні, так і Євросоюзі. Залишиться тільки дивуватися, як, маючи в десятки разів більшу потужність на передавачі, більшість інших автосигналізацій не досягає і половини дальності наших систем Pandora DX 90 LoRa і DX 91 LoRa.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ:

 • ВБУДОВАНИЙ USB-ПОРТ. Дозволяє підключати систему до комп'ютера для оновлення програмного забезпечення і налаштування параметрів.
 • ВИСОКА енергоекономічних. Сучасний 32-розрядний ARM-процесор з інтелектуальними алгоритмами зниження енергоспоживання.
 • Діалогове ДИНАМІЧНИЙ КОД. Гарантує неможливість інтелектуального (електронного) злому.
 • ІНТЕГРОВАНИЙ BLUETOOTH-ІНТЕРФЕЙС. Система оснащена Bluetooth-інтерфейсом, що дозволяє підключати додаткові модулі, радіореле, радіомітки, значно розширюють функціональні можливості системи.
 • ІНТЕГРОВАНИЙ LIN-ІНТЕРФЕЙС. Підтримка роботи з цифровими LIN-шинами автомобілів.
 • Інтелектуальний Автоматичний ЗАПУСК ДВИГУНА. Дозволяє дистанційно і автоматично запускати двигун, при цьому надійно контролює стан автомобіля.
 • БАГАТОКАНАЛЬНИЙ RFM-ІНТЕРФЕЙС НА 868 MHZ. Забезпечує надійний зв'язок з системою, постійний контроль зв'язку, своєчасну доставку повідомлень, комфортне і оперативне управління.
 • МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК. Мобільний додаток для операційної системи Android (Pandora Online) - управління основними функціями охоронно-сервісної системи.
 • Мультисистемність 2ХCAN-ІНТЕРФЕЙС. Дозволяє максимально органічно наростити протиугінний потенціал сучасного автомобіля, зробити автосигналізацію частиною штатного електроустаткування.
 • НАЯВНІСТЬ ДВОСТОРОННЬОЇ брелок. Двосторонній брелок - основний засіб управління і контролю стану системи.
 • НАЯВНІСТЬ протиугінні МІТКИ. Протиугінна мітка використовується в якості ідентифікатора власника - тільки при її присутності можливе відключення блокування двигуна.
 • Обхідник іммобілайзер з клонуванням КЛЮЧА. Інтегрований бесьключевой обхідник іммобілайзера. Дозволяє системі клонувати ключ для реалізації безключового обходу вбудованого іммобілайзера і автозапуску.
 • ПРОЦЕССОР CORTEX-M4. Сучасний високопродуктивний процесор з ядром Cortex-M4, дозволяє використовувати найсучасніші функціональні алгоритми для роботи охоронних систем.
 • Сумісність З PANDORA ALARM STUDIO. Доступна можливість швидкого налаштування системи без підключення до персонального комп'ютера.
 • ТЕХНОЛОГІЯ КЛОНУВАННЯ. Дозволяє суттєво розширити розширити список автомобілів з підтримкою функції безключового запуску, за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера.
 • УПРАВЛІННЯ опалювачі. Гнучкі комплексні алгоритми управління штатними і додатковими опалювачі.
Читати далі
Згорнути
Характеристики
Bluetooth Так
Виробник Pandora
Модель Pandora DX 90 LoRa
CAN модуль Так
Автозапуск двигуна Так
Гарантія 12 міс
Відгуків (0)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Ми вам передзвонимо

Ваше ім'я

* Номер телефону *

Переглянуті товари