Телефони
098 007 86 77095 007 98 77
Замовити дзвінок

Pandect X-3110

  • Виробник: Pandect
  • Артикул: 26733
  • Наявність: Є в наявності
  • 9 157 грн.
Опис

Pandect X-3110UA - це функціональна охоронно-сервісна мікросистема (c 2хCAN, LIN, Immo / Key) для спрощеного монтажу на будь-який сучасний автомобіль світу, з вбудованими інтерфейсами діалогової зв'язку 868 MHz, з підвищеною дальністю, інтерфейсом Bluetooth і GPRS-інтернет-інтерфейсом , з можливістю роботи в популярних Internet-браузерах персональних комп'ютерів і додатками для смартфонів iOS і Android.Моноблочное виконання і мініатюрний розмір системи дозволяє встановити її в будь-який сучасний автомобіль з мінімум підключень і мінімальної розбиранням салону. Продукт дуже вдало збалансований можливостями, кількістю доступних каналів і доступною ціною.


Pandect X-3110UA відрізняється від попередниці додаванням нового IMMO / KEY порту, новим основним мікро контролером базового блоку, новим трансивером Bluetooth-комунікацій, зниженим енергоспоживанням і підвищеною функціональністю.

Це виріб використовує новий мікроконтролер ARM STM32F767 і нову потужну і універсальну програмну платформу.Bluetooth-комунікація Pandect X-3110UA здатна працювати одночасно більш ніж з 12 пристроями, включаючи кілька «базових». Це дозволяє підключати безліч периферійних пристроїв, таких як радіореле, підкапотні модулі, GPS / ГЛОНАСС-приймачі.

Якість роботи нашого Bluetooth-модуля в цьому виробі сильно відрізняється стабільністю і невибагливістю до марок і моделей, що сполучаються смартфонів, на відміну від більшості існуючих реалізацій Bluetooth-інтерфейсів іншими виробниками.

Додавання порту Immo / Key дає можливість використовувати всі без винятку наші нові алгоритми обходи штатних иммобилайзеров, включаючи вимагають процедур сервісу Pandora Clone.

Читати далі
Згорнути
Характеристики
Виробник Pandect
Тип GSM-сигналізації
Модель Pandect X-3110
Тип зв'язку GSM
Код сигналу Діалоговий
CAN модуль Так
Автозапуск двигуна Так
Гарантія 12 міс
Відгуків (0)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Ми вам передзвонимо

Ваше ім'я

* Номер телефону *

Переглянуті товари