Телефони
098 007 86 77095 007 98 77
Замовити дзвінок

Pandect X-1900 BT 3G

  • Виробник: Pandect
  • Артикул: 26732
  • Наявність: Є в наявності
  • 12 378 грн.
Опис

Pandect X-1900BT UA - 3G (GPRS), GPS / ГЛОНАСС, Bluetooth 4.2, 2xCAN, IMMO-KEY, моноблочна система з високою функціональністю, рекордно мініатюрними габаритами і дуже низьким струмом споживання від технологічного лідера галузі.

Оновлена ​​версія Pandect X-1900BT UA побудована на найсучаснішому микроконтроллере STM32F413, який став доступним тільки кілька місяців тому. Застосування цього мікроконтролера, а також нових унікальних алгоритмів роботи, дозволило знизити енергоспоживання системи до рекордних значень - тепер середнє споживання системою в режимі охорони до 10 мА і це при активному GPRS-з'єднанні з сервером!

Виріб стало ще більш універсально і зручно в інсталяції на сучасні автомобілі, в яких не потрібно силових підключень. В системі додана можливість перемикання двох таймерних каналів на позитивну полярність здатністю навантаження до 0,25 А. З метою підвищення чутливості з одночасним підвищенням достовірності подій, в Pandect X-1900BT UA застосовано рішення з двома акселерометрами. Це дає ще більший захист від помилкових спрацьовувань, а також - більш детальну інформацію для системи оцінки якості водіння для отримання знижки в страхових компаніях, і кращу аналітику при розборі аварій.

Вбудований інтерфейс IMMO-KEY оновленої схемотехніки дає доступ до рекордного числа алгоритмів безключового обходу вбудованих иммобилайзеров, який наша компанія надає безкоштовно. І, природно, список марок автомобілів, де ця можливість доступна, продовжить розширюватися.
За рахунок використання інтегрованого безпосередньо в базовий блок високочутливого GPS / ГЛОНАСС-приймача, виріб видає дуже точні координати достовірніше, швидше, і в рази частіше будь-якого присутнього на ринку телеметричного, телематичного або крекінгового пристрої, навіть якщо порівнювати зі спеціалізованими і професійними пристроями, які багаторазово дорожче. Тому треки, які прописує пристрій, дуже докладні, особливо які пишуться при активному спостереженні.

Pandect X-1900BT UA володіє дуже розвиненим Bluetooth-інтерфейсом, що не має собі рівних. Наші мобільні додатки особливо добре працюють з настільки функціональним виробом - для користувача доступні настройки датчиків, режимів роботи автосигналізації, розкладу автозапуску двигуна і багато іншого. Причому, дуже інтуїтивно зрозуміло і звично, без необхідності читати інструкцію.

Оновлений виріб надходить у продаж в розширеній комплектації - тепер в комплект системи стала входити наша найкраща П'єзосирена Pandora PS-330. Дуже маленька, герметична, легка, дуже гучна і економічна - ще один унікальний продукт від нашої компанії!

Pandect X-1900BT UA на сьогоднішній день і в найближчому майбутньому - найдосконаліша і функціональна система в своєму класі, яка тепер відрізняється ще й рекордно низьким енергоспоживанням, недоступним для інших GPRS-систем - менше 10 мА, в полноактівном режимі, з активною GPRS- сесією, що працює Bluetooth, датчиками удару / руху / нахилу і всіма необхідними інтерфейсами.

Зустрічайте нашу чергову яскраву новинку - охоронно-телеметричну систему, яка продовжує традицію лідерства та інновацій нашої компанії на світовому ринку сучасних систем безпеки і сервісу для сучасних втомобилем.

Читати далі
Згорнути
Характеристики
Bluetooth Так
Виробник Pandect
Тип GSM-сигналізації
Модель Pandect X-1900 BT 3G
Тип зв'язку GSM
Код сигналу Діалоговий
CAN модуль Так
GPS модуль Так
Автозапуск двигуна Так
Гарантія 12 міс
Відгуків (0)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Ми вам передзвонимо

Ваше ім'я

* Номер телефону *

Переглянуті товари