Телефони
098 007 86 77095 007 98 77
Замовити дзвінок

Pandora DX 90B

 • Виробник: Pandora
 • Артикул: 26726
 • Наявність: Є в наявності
 • 5 721 грн.
Опис

Опис Австосігналізація Pandora DX 90B без сирени
Pandora DX-90B - найсучасніший продукт на ринку, з цілим набором рекордних показників серед конкуруючих моделей і брендів, що підходить для установки на будь-який автомобіль, з можливістю реалізації автозапуску двигуна і вбудованими засобами алгоритмічного обходу іммобілайзерів і дальністю роботи, вбудованого в базовий блок багатоканального діалогового перешкодозахисного 868 MHz-радіоканалу, в рази перевершує реальну дальність всіх сучасних моделей конкуруючих брендів.

 1. У комплекті Pandora DX-90B ми зберегли отримав звання кращого брелока - брелок з OLED-дисплеєм Pandora D-010, що володіє чудовою ергономікою і сучасним дизайном, чудовою дальністю зв'язку.
 2. Головною ж особливістю цієї моделі є вбудований багатофункціональний Bluetooth 4.2 інтерфейс. Саме цей інтерфейс і саме в нашому виконанні відрізняється максимальним функціоналом, захищеністю, стабільністю работи.На практиці це означає, що все Bluetooth-аксесуари системи, що входять в комплект (основний блок, радіопозначка), а також доступні опціонально (радіореле BTR-101, підкапотний модуль RHM-03BT, кінцевик DMS-100BT), надійно працюють в зв'язці, стійкої до радіоперешкод, з легко настроюється дистанції розпізнавання, споживаючи мінімальну кількість енергії.
 3. Але, мабуть, головне - це можливість комфортної роботи з цієї автосигналізацією зі смартфона з встановленим додатком Pandora BT (iOS, Android OS). Смартфон може виступати і брелоком ближньої дії, причому дистанція впевненою зв'язку реально досягає 50-70 метрів! З мобільного телефону тепер можна ставити / знімати з охорони систему, заводити / глушити двигун, управляти передпусковим підігрівачем, переглядати історію події, оновлювати «по повітрю» прошивку Bluetooth-інтерфейсу, налаштовувати умови роботи передпускового підігрівача і зручно програмувати розклад запусків двигуна.
 4. А для професіоналів корисним буде можливість настройки і регулювання найбільш важливих і часто використовуваних параметрів системи - також з мобільного телефону по протоколу Bluetooth 4.2, не вдаючись до провідного підключення і використання персонального комп'ютера.


ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ:

 • ВБУДОВАНИЙ USB-ПОРТ - Дозволяє підключати систему до комп'ютера для оновлення програмного забезпечення і налаштування параметрів.
 • Діалогове ДИНАМІЧНИЙ КОД - Гарантує неможливість інтелектуального (електронного) злому.
 • ІНТЕГРОВАНИЙ LIN-ІНТЕРФЕЙС - Підтримка роботи з цифровими LIN-шинами автомобілів.
 • ВИСОКА енергоекономічних - Сучасний 32-розрядний ARM-процесор з інтелектуальними алгоритмами зниження енергоспоживання.
 • ІНТЕГРОВАНИЙ BLUETOOTH-ІНТЕРФЕЙС - Система оснащена Bluetooth-інтерфейсом, що дозволяє підключати додаткові модулі, радіореле, радіомітки, значно розширюють функціональні можливості системи.
 • Інтелектуальний Автоматичний ЗАПУСК ДВИГУНА - Дозволяє дистанційно і автоматично запускати двигун, при цьому надійно контролює стан автомобіля.
 • БАГАТОКАНАЛЬНИЙ RFM-ІНТЕРФЕЙС НА 868 MHZ - Забезпечує надійний зв'язок з системою, постійний контроль зв'язку, своєчасну доставку повідомлень, комфортне і оперативне управління.
 • Мультисистемність 2ХCAN-ІНТЕРФЕЙС - Дозволяє максимально органічно наростити протиугінний потенціал сучасного автомобіля, зробити автосигналізацію частиною штатного електроустаткування.
 • Обхідник іммобілайзер з клонуванням ключа - Інтегрований бесьключевой обхідник іммобілайзера. Дозволяє системі клонувати ключ для реалізації безключового обходу вбудованого іммобілайзера і автозапуску.
 • МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК - Мобільний додаток для операційної системи Android (Pandora Online) - управління основними функціями охоронно-сервісної системи.
 • НАЯВНІСТЬ ДВОСТОРОННЬОЇ брелок - Двосторонній брелок - основний засіб управління і контролю стану системи.
 • НАЯВНІСТЬ протиугінні МІТКИ - Протиугінна мітка використовується в якості ідентифікатора власника - тільки при її присутності можливе відключення блокування двигуна.
 • Сумісність З PANDORA ALARM STUDIO - Доступна можливість швидкого налаштування системи без підключення до персонального комп'ютера.
 • УПРАВЛІННЯ опалювачі - Гнучкі комплексні алгоритми управління штатними і додатковими опалювачі.
 • ТЕХНОЛОГІЯ КЛОНУВАННЯ - Дозволяє істотно розширити розширити список автомобілів з підтримкою функції безключового запуску, за рахунок застосування високих розрахункових потужностей спеціального сервера.
Читати далі
Згорнути
Характеристики
Bluetooth Так
Виробник Pandora
Модель Pandora DX-90B
Тип зв'язку Двостороння
Код сигналу Діалоговий
Автозапуск двигуна Так
Відгуків (0)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Ми вам передзвонимо

Ваше ім'я

* Номер телефону *

Переглянуті товари