Телефони
098 007 86 77095 007 98 77
Замовити дзвінок

Biocode-auto M10 INT RDU

  • Виробник: Biocode
  • Артикул: 04597
  • Наявність: Є в наявності
  • 7 786 грн.
Опис

Опис Biocode-auto M10 INT:

Пам'ять на 10 відбитків пальців.

Biocode Auto-M10 Int створена на базі системи Biocode Auto-M10 і відрізняється від неї наявністю інтеграційних виходів, що дозволяють з'єднати в потужний протиугінний комплекс практично будь-які охоронні системи, з наявних в даний момент на ринку.

Автомобільна протиугінна система Biocode Auto-M10 призначена для створення потужного автомобільного охоронного комплексу, що перешкоджає угону і захоплення. Передбачені інтеграційні виходи можуть бути підключені до сигналізації, контролеру центрального замка, до різних супутникових і радіоканальних систем стеження, дозволяючи повністю контролювати і попереджати спроби викрадення і несанкціонованого проникнення в автомобіль.

За допомогою спеціального сканера система визначає власника по його відбитку пальця, що виключає будь-які можливості перехоплення сигналу. Мініатюрний ємнісний сканер відрізняється простотою установки і органічно вписується в інтер'єр салону.

Порівняння відбитка відбувається по десяткам параметрів і дає 100% гарантію в упевненому зчитуванні при різних умовах. Завдяки застосуванню інтелектуальних цифрових реле дістанціоннной блокування RDU, керованих по штатній електропроводці, при несанкціонованому доступі двигун автомобіля буде надійно заблокований.

У разі використання реле RDU блокування двигуна відбувається після включення запалення, а реле RDD з датчиком руху дозволяють підтримувати дистанційний автозапуск і виробляти блокування двигуна з початком руху автомобіля.

Зверніть увагу! Реле RDU і RDUK не мають вбудованого датчика руху, тому автозапуск з даним типом реле працювати не буде (Відразу ж після включення запалення система проводить ідентифікацію власника. Якщо не докласти палець до сканера або буде додано не прописаний в системі палець, двигун заблокується).

Цифрові реле дистанційного блокування у виконанні з нормально замкнутими контактами забезпечують захист від пошуку заблокованих ланцюгів автомобіля за допомогою діагностичного обладнання. Для підвищення скритності установки реле RDU виконані у вигляді звичайних штатних автомобільних реле. А конструктивне виконання реле RDUK дозволяє здійснювати його установку шляхом вплетення в "косу" штатної електропроводки автомобіля. Кількість встановлюваних в автомобілі реле не обмежена.

До системи можна підключити реле RZ для управління електромеханічним замком капота, що дозволить створювати протиугінний комплекс із захистом блокувань, розташованих в підкапотному просторі. Установка на автомобіль електромеханічного замка капота з керуванням по відбитку пальця, значно підвищує угоностойкості автомобіля і виключає можливість зняття блокувань викрадачами.

Biocode Auto-M10 Int має низку Протирозбійний функцій, що перешкоджають силовому захопленню автомобіля. Це контроль за відкриттям дверей водія, а також спеціальний режим "тривожний палець" - коли власник, у разі змушення його зловмисниками завести двигун, прикладає до сканера палець, статус якого в базі даних користувачів є "тривожним", і після закінчення 5 хвилин відбувається блокування двигуна.

Вхідне в комплект поставки програмне забезпечення дозволяє легко робити налаштування різних режимів роботи системи, варіанти настройки сигналів на інтеграційних виходах дозволять установника розробити будь-який потрібний сценарій протидії тих чи інших дій зловмисників. Biocode Auto-M10 Int, наприклад, може дозволити, як відразу заблокувати рух автомобіля при спробі викрадення або захоплення машини, так і приховано послати тривожний сигнал на пульт оперативного чергового, в разі обладнання автомобіля системою стеження. Гнучкість налаштування дозволяє з'єднати в єдиний комплекс практично будь-які охоронні системи, з наявних в даний момент на ринку.

Система може бути встановлена ​​в будь-які автомобілі і не порушує роботу штатної електроніки. Новітня технологія передачі даних, в якій використовується оригінальний спосіб модуляції, забезпечує неможливість перехоплення сигналу управління код-граббер.

Читати далі
Згорнути
Характеристики
Виробник Biocode
Тип зв'язку Іммобілайзер
Код сигналу Діалоговий
CAN модуль Ні
Гарантія 12 міс
Відгуків (0)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Ми вам передзвонимо

Ваше ім'я

* Номер телефону *

Переглянуті товари