Телефони
098 007 86 77095 007 98 77
Замовити дзвінок

Biocode-auto 150 RDU

 • Виробник: Biocode
 • Артикул: 02289
 • Наявність: Передзамовлення
 • 7 786 грн.
Опис

Автомобільна протиугінна система Biocode Auto-150, розроблена з урахуванням вимог страхових компаній, призначена для створення потужного автомобільного охоронного комплексу, що перешкоджає угону і захоплення. За допомогою спеціального сканера система визначає власника по його відбитку пальця, що виключає будь-які можливості перехоплення сигналу і несанкціонованого доступу до автомобіля, що охороняється. Передбачені інтеграційні виходи можуть бути підключені до сигналізації, контролеру центрального замка, до різних супутникових і радіоканальних систем стеження, дозволяючи повністю контролювати і попереджати спроби викрадення і несанкціонованого проникнення в автомобіль.

Порівняння відбитка відбувається по сорока параметрами і дає 100% гарантію в упевненому зчитуванні при різних умовах. Завдяки застосуванню інтелектуальних цифрових реле дістанціоннной блокування (RDU), керованих по штатній електропроводці, при несанкціонованому доступі двигун автомобіля буде надійно заблокований.

У разі використання реле RDU блокування двигуна відбувається після включення запалення.
Цифрові реле дистанційного блокування у виконанні з нормально замкнутими контактами забезпечують захист від пошуку заблокованих ланцюгів автомобіля за допомогою діагностичного обладнання. Для підвищення скритності установки реле RDU виконані у вигляді звичайних штатних автомобільних реле. Кількість встановлюваних в автомобілі реле не обмежена.

Зверніть увагу! Реле RDU і RDUK не мають вбудованого датчика руху, тому автозапуск з даним типом реле працювати не буде (Відразу ж після включення запалення система проводить ідентифікацію власника. Якщо не докласти палець до сканера або буде додано не прописаний в системі палець, двигун заблокується).

Biocode Auto-150 має низку Протирозбійний функцій, що перешкоджають силовому захопленню автомобіля. Це запит відбитка пальця після кожного відкриття дверей водія і подальшого натискання на педаль гальма, а також режим "тривожного пальця" - коли власник, у разі змушення його зловмисниками завести двигун, прикладає до сканера палець, статус якого в базі даних користувачів є "тривожним" , і після закінчення 5 хвилин відбувається блокування двигуна.

Система Biocode Auto-150 не вимагає наявності комп'ютера в процесі експлуатації - занесення і видалення користувачів здійснюється за допомогою "майстер пальця". На згадку системи може бути занесено до 100 відбитків пальців.

Система може бути встановлена ​​в будь-які автомобілі і не порушує роботу штатної електроніки. Новітня технологія передачі даних, в якій використовується оригінальний спосіб модуляції, забезпечує неможливість перехоплення сигналу управління код-граббер.

Вхідне в комплект поставки програмне забезпечення дозволяє легко робити налаштування різних режимів роботи системи. Варіанти налаштування сигналів на інтеграційних виходах дозволять власнику автомобіля розробити будь-який потрібний йому сценарій протидії тих чи інших дій зловмисників. Система, наприклад, може дозволити, як відразу заблокувати рух автомобіля при спробі викрадення або захоплення машини, так і приховано послати тривожний сигнал на пульт оперативного чергового, в разі обладнання автомобіля системою стеження. Гнучкість налаштування Biocode Auto-150 дозволяє з'єднати в єдиний комплекс практично будь-які охоронні системи, з наявних в даний момент на ринку.

Технічні характеристики Biocode Auto-150:

 • максимальний час ідентифікації - не більше 2 сек.
 • максимальну кількість збережених в пам'яті відбитків пальців - 100 шт.
 • кількість підключаються реле RDU, RDUK, RDDК - необмежена
 • максимальний комутований струм реле - 15 А
 • споживана потужність кожного реле - не більше 1 Вт
 • споживана потужність контрольного блоку (без реле) - не більше 3 Вт
 • робоча температура - від -40С до + 85С
 • відносна вологість повітря при температурі +25 С - 98%
 • харчування - від мережі постійного струму автомобіля напругою від 9В до 15В
 • габаритні розміри контрольного блоку - 110х55х30 мм
 • габаритні розміри сканера відбитків пальців - 40х30х70 мм
 • маса контрольного блоку - не більше 0,2 кг
 • маса сканера отпечтков пальців - не більше 0,1 кг
Читати далі
Згорнути
Характеристики
Виробник Biocode
Тип зв'язку Іммобілайзер
Код сигналу Діалоговий
CAN модуль Ні
Гарантія 12 міс
Відгуків (0)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Ми вам передзвонимо

Ваше ім'я

* Номер телефону *

Переглянуті товари