Телефони
098 007 86 77095 007 98 77
Замовити дзвінок

Pandect IS-670

  • Виробник: Pandect
  • Артикул: 18837
  • Наявність: Є в наявності
  • 4 832 грн.
Опис

Іммобілайзер Pandect IS-670

Виконано в трехкомпонентном вирішенні і наділений інтелектуальним режимом відстеження наближення / видалення власника, налаштованим датчиком руху, входом концевика водійських дверей, фірмовим алгоритмом Pandect «безумовної блокування двигуна», керованим реле і статусними виходами в центральному блоці.

Флагманська модель іммобілайзера Pandect IS-670 виконана в трехкомпонентном вирішенні і наділена інтелектуальним режимом відстеження наближення / видалення власника, налаштованим датчиком руху, входом концевика водійських дверей, фірмовим алгоритмом Pandect «безумовної блокування двигуна», керованим реле і статусними виходами в центральному блоці.

Застосування імпульсного перетворювача дозволило досягти надзвичайно малого енергоспоживання - до 12 мА в режимі охорони. При роботі спільно з сигналізаціями Pandora іммобілайзер Pandect IS-670 може працювати в режимі Hands Free, забезпечуючи власнику можливість управляти охороною і центральним замком, просто наближаючись до автомобіля і віддаляючись від нього.

У трикомпонентну компоновку Pandect IS-670 входять

- Базовий блок;

- Брелоки-мітки;

- радіокеровані реле прихованого блокування.

Базовий блок розташовується в салоні автомобіля і виконує функції управління системою, індикації стану, аварійного відключення, налаштування параметрів. Блок має вбудовані світлодіодний і звуковий сповіщувачі, високопродуктивний мікропроцесор, кнопку кодонаборніка і програмований вхід і вихід.

Реле прихованого блокування призначене для тимчасового відключення «життєзабезпечуючих» ланцюгів автомобіля; воно оснащено високочутливим трикоординатних акселерометром, який дозволяє запустити двигун без мітки, але негайно глушить його при спробі рушити з місця. Реле відрізняється мінімально можливими габаритними розмірами, що дозволяють гнучко проводити монтаж системи, підвищуючи скритність розташування.

Брелок-мітка повинна завжди бути з власником - саме вона забезпечує його ідентифікацію і можливість для власника вимикати блокування, не роблячи ніяких дій. Високошвидкісний обмін інформацією проводиться в діалоговому режимі на частоті 2,4 - 2,5 ГГц з використанням одного з 125 каналів. Так як частотний діапазон Pandect IS-670 значно ширше діапазону побутових приладів, іммобілайзер не втрачає своїх властивостей навіть при попаданні в неблагополучну шумову обстановку.

У даній моделі передбачено три режими Valet, призначених для передачі автомобіля в сервіс зі збереженням охоронних властивостей:

- Сервісне обслуговування (режим включений постійно і не скидається при відключенні клеми АКБ);

- Швидкий сервіс (активний 12 годин, при відключенні клеми АКБ іммобілайзер переходить в звичайний режим);

- Мийка (без присутності мітки запалювання може бути включено не більше 5 раз, загальний час включеного запалювання не більше 5 хвилин, при відключенні клеми АКБ іммобілайзер переходить в звичайний режим);

Технічні характеристики Pandect IS-670:

- Два алгоритму Anti-Hi-Jack;

- Динамічний діалоговий радіоканал 2,4 - 2,5 ГГц;

- Інтегрований трьохкоординатний датчик руху / нахилу;

- Додатковий алгоритм безумовної блокування двигуна, що активується від будь-якого зовнішнього пристрою;

- Можливість підключення модуля управління замком капота Pandora HM-05;

- Можливість установки додаткових реле блокування (максимум - 3 використовуваних реле);

- Можливість роботи в режимі «Hands Free» спільно з сигналізаціями Pandora.

Читати далі
Згорнути
Характеристики
Виробник Pandect
Модель Pandect IS-670
Тип зв'язку Іммобілайзер
Код сигналу Діалоговий
Автозапуск двигуна Так
Відгуків (0)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Ми вам передзвонимо

Ваше ім'я

* Номер телефону *

Переглянуті товари