Телефони
098 007 86 77095 007 98 77
Замовити дзвінок

Гарантійні зобов'язання, повернення і обмін товару

Ми інтернет-магазин fullcar.com.ua продаємо тільки якісну продукцію. На весь товар ми надаємо гарантію, від двох тижнів до кількох років, залежно від виробника. Терміни гарантії ви можете уточнити на сторінці товару.

Повернення і обмін

Покупці мають право повернути або обміняти товар, придбаний на сайті або в установчому центрі fullcar.com.ua протягом 14 днів з моменту покупки, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

Повернення / Обмін товару проводиться, якщо товар не був у експлуатації і збережено його товарний вигляд, комплектація (в тому числі захисні плівки на деталях пристрою), упаковка, а також документ про оплату та товарний чек. Якщо товар пошкоджений, є сліди втручання, пошкоджена пакувальна коробка, порушена комплектність - ми будемо змушені відмовити в обміні або поверненні.

Гарантія

Перед тим як відправити товар необхідно заповнити Заявку в ремонт.

Передача товару здійснюється наступним чином:

 1. заявка на ремонт (з описом проблеми);
 2. товар в повній комплектації;
 3. гарантійний талон продавця / оригінальний гарантійний талон на товар;
 4. товарний чек.

Важливо!

 • Після передачі товару в ремонт повідомте будь ласка номер декларації менеджеру по телефону або на електронну пошту. (fullcar-posr@ukr.net) (0980078677)
 • Товар повинен бути в додатковій упаковці (щоб виключити пошкодження при доставці).
 • Після отримання, товар протягом декількох робочих днів буде переданий на сервісне обслуговування. Термін перебування обладнання в ремонті визначається Виконавцем і узгоджується із замовником (терміни можуть бути збільшені через відсутність комплектуючих).
 • Виконавець має право відмовити в проведенні гарантійного ремонту при виявленні сліду не авторизованого втручання або недбалої експлуатації (волога, бруд, комахи, тріщини, відколи від ударів).
 • Пересилання товару на гарантійний ремонт / повернення / обмін здійснюється за рахунок покупця. У разі, якщо з моменту покупки товару не пройшло 14 днів і був встановлений заводський брак - fullcar.com.ua компенсує витрати за пересилку.
 • Посилки, які були відправлені на гарантійний ремонт / повернення / обмін за рахунок fullcar.com.ua, через 14 днів з моменту покупки - отримані не будуть. Товар буде отримано тільки після оплати доставки відправником.
 • Повернення грошових коштів при поверненні товару здійснюється на банківську картку клієнта після діагностики товару на сервісному центрі. Товари, які були відправлені на повернення за рахунок fullcar.com.ua або накладеним платежем будуть забрані з відділення перевізника і повернуться до відправника.
Ми вам передзвонимо

Ваше ім'я

* Номер телефону *